OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO 25.12.2023

  1. „Dziś się narodził Chrystus Pan, Zbawiciel”– Do wszystkich składanych życzeń dołączamy i my – Wasi duszpasterze: Niech świętowanie tajemnicy Bożego Narodzenia napełnia serca miłością, pokojem i światłem – pozwoli docenić rzeczy wielkie i małe, a na siebie i innych spoglądać z miłością! Niech ta Boża radość przedłuża się na kolejne dni naszego świętowania i na całą naszą, nieraz trudną, codzienność.
  2. Dzisiejszą uroczystością rozpoczęliśmy oktawę i okres Narodzenia Pańskiego, który będzie trwał do niedzieli Chrztu Pańskiego, 7 stycznia.
  3. Jutro, 26 grudnia, święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. Msze Święte według porządku niedzielnego. Taca z tego dnia tradycyjnie jest przeznaczona na potrzeby katolickich uczelni i wydziałów teologicznych w Polsce.
  4. Z całego serca dziękujemy wszystkim tym, którzy w ostatnim czasie wspierali nas w przygotowaniach przedświątecznych w kościele. Dziękujemy Wszystkim, którzy pomogli w przystrojeniu naszej świątyni na święta Bożego Narodzenia. Niech Bóg Wam błogosławi i wynagrodzi każdy przejaw dobroci i życzliwości.
  5. Całej wspólnocie parafialnej i tym, którzy z nami przeżywają te radosne święta, raz jeszcze składamy najlepsze życzenia pięknych i błogosławionych świąt Narodzenia Pańskiego.

W tej chwili jest 0 użytkowników na stronie.