OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XIV NIEDZIELA ZWYKŁA 09.07.2023

1. Dziś czternasta niedziela zwykła w roku liturgicznym.

2. W tym tygodniu patronują nam:

  • wtorek, 11 lipca – św. Benedykt – patron Europy;
  • środa, 12 lipca – św. Brunon z Kwerfurtu; 
  • czwartek, 13 lipca – święci pustelnicy Andrzej i Benedykt;
  • sobota, 15 lipca – św. Bonawentura.

3. Przypominamy, że w okresie wakacyjnym zmienił się porządek odprawiania Mszy świętych w naszej Parafii. W niedziele Msze św. sprawowane są o godz. 9:00, 11:00 i 18:00. Natomiast w dni powszednie: poniedziałek, środa, piątek i sobota o godz. 18:00, a we wtorek i czwartek o godz. 7:30.

4. W minioną niedzielę na odbudowę spalonego kościoła św. Floriana zebraliśmy 4 500 zł. – „Bóg zapłać” za Waszą ofiarność!

5. Zapraszamy do udziału w pielgrzymce parafialnej na beatyfikację Rodziny Ulmów. Beatyfikacja odbędzie się 10 września 2023 r. w Markowej. Nasza pielgrzymka została zaplanowana w dniach 8 – 10 września. W programie pielgrzymki zwiedzanie sanktuariów maryjnych oraz udział w beatyfikacji. Koszt pielgrzymki 540 zł. w cenie przejazd autokarem, ubezpieczenie, dwa śniadania, dwie obiadokolacje, noclegi i bilety wstępu do muzeum. Zapisy do 31 lipca u Pani Stanisławy Dramińskiej. Ilość miejsc ograniczona. Więcej informacji na plakatach znajdujących się w gablotach ogłoszeniowych.

6. Za tydzień w trzecią niedzielę miesiąca prosimy o ofiary na tacę na wsparcie naszej parafii – „Bóg zapłać” za dotychczasowe ofiary i życzliwość.

7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

8. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, a także obecnym na Mszy św. naszym drogim Parafianom i Gościom życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej, a wszystkim korzystającym z wakacyjnego odpoczynku, życzymy bezpiecznych urlopów i umocnienia sił fizycznych oraz duchowych – „Szczęść Boże”.

W tej chwili jest 0 użytkowników na stronie.