OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XI NIEDZIELA ZWYKŁA 18.06.2023

  1. Dziś XI niedziela zwykła w roku liturgicznym.
  2. Dziś również przypada 34 rocznica święceń kapłańskich księdza biskupa Grzegorza Kaszaka. Dziękując za lata kapłańskiej i biskupiej posługi naszego Pasterza, módlmy się o potrzebne dla Jubilata łaski.
  3. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci NSPJ codziennie o 17:30.
  4. W piątek, 23 czerwca, przypada Dzień Ojca. Dla żyjących będziemy prosić o Boże błogosławieństwo, a dla zmarłych o nagrodę życia wiecznego.
  5. Piątek jest także dniem zakończenia roku szkolnego i katechetycznego. Z tej racji zapraszamy dzieci i młodzież, nauczycieli, wychowawców i rodziców na Mszę Świętą, która sprawowana będzie w przyszłą niedzielę o godz. 11:00 – będziemy w sposób szczególny dziękować za trud całorocznej pracy i prosić o Bożą opiekę na czas wakacji.
  6. W sobotę, 24 czerwca, będziemy obchodzić uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  7. 29 czerwca odbędzie się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Wspieramy w ten sposób kościoły na Wschodzie i misjonarzy, szczególnie Zgromadzenie Sióstr MB Loretańskiej. Sprzęt możemy przynosić w tym dniu do godz. 12:00 i składać przy dolnym wejściu do kościoła od strony parafialnego biura Caritas. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń oraz na ulotkach znajdujących się na stoliku przy wyjściu z kościoła.
  8. Serdeczne „Bóg zapłać” za dzisiejsze ofiary na tacę z racji trzeciej niedzieli miesiąca. Niech dobry Bóg wynagradza waszą hojność swoim błogosławieństwem.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  10. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, a także obecnym na Mszy św. naszym drogim Parafianom i Gościom życzymy obfitości Bożych darów oraz kształtowania własnego serca na wzór Serca Jezusowego. Życząc miłej i błogosławionej niedzieli Wszystkim z serca błogosławimy.

W tej chwili jest 0 użytkowników na stronie.