OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE VI NIEDZIELA ZWYKŁA 12.02.2023

  1. Dzisiaj VI niedziela zwykła w roku liturgicznym. W związku z tragicznym trzęsieniem ziemi w Turcji i Syrii prosimy przy wyjściu z kościoła o ofiary do puszek na pomoc poszkodowanym – Bóg zapłać za życzliwość.
  2. We wtorek 14 lutego, przypada liturgiczne święto Świętych Cyryla i Metodego, patronów Europy. Wspominamy także św. Walentego – pamiętamy o zakochanych, prosząc dla nich o Boże błogosławieństwo i dojrzałość w miłości.
  3. W środę przypada 36. rocznica święceń biskupich ks. bpa Piotra Skuchy. Módlmy się, aby dobry Bóg darzył Go obficie swoim błogosławieństwem, a święty patron nieustannie wypraszał potrzebne łaski.
  4. W przyszłą niedzielę, 19 lutego, rozpocznie się 56. Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Szczególną modlitwą ogarniemy wszystkich dotkniętych tym nieszczęściem oraz ich rodziny, które z powodu pijaństwa swoich bliskich autentycznie cierpią.
  5. Przyszła niedziela będzie III niedzielą miesiąca. Szczególne dary serca przeznaczone będą na potrzeby Parafii.
  6. Również w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11:00, odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci klas III, przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej.
  7. Bóg zapłać, za dzisiejsze ofiary na tacę i wszelką pomoc świadczoną na rzecz naszej parafii.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  9. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, a także obecnym na Mszy świętej naszym drogim Parafianom i Gościom życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa oraz opieki Matki Najświętszej. Szczęść Boże.

W tej chwili jest 0 użytkowników na stronie.