OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE V NIEDZIELA WIELKANOCNA 15.05.2022

1. Dziś piąta niedziela Wielkanocy. Po raz kolejny gromadzimy się na Świętej Wieczerzy, aby pokrzepiać się słowem Bożym i Chlebem eucharystycznym.

2. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 11:00 dzieci z klas III przystąpią po raz pierwszy do Komunii Świętej. Życzymy im z całego serca, aby przyjaźń z Jezusem trwała zawsze, a żywy przykład wiary oraz wsparcie rodziców i najbliższych pomagało im wzrastać w wierze.

W Białym Tygodniu dzieci wraz z rodzicami i bliskimi będą przychodziły na Mszę św. i na nabożeństwo majowe. Zapraszamy od poniedziałku do piątku na godz. 17:30.

3. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy pomagali w przygotowaniu kościoła i otoczenia wokół niego do uroczystości Pierwszej Komunii Świętej. Bóg zapłać!

4. W tym tygodniu przeżywać będziemy:

  • W poniedziałek: święto Świętego Andrzeja Boboli, patrona Polski.

5. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17:30. Serdecznie zapraszamy, aby śpiewem Litanii loretańskiej wypraszać wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny w naszych codziennych potrzebach.

6. W czwartek, 19 maja po wieczornej Mszy św. około 18:30 w kościele odbędzie się próba przed bierzmowaniem dla uczniów z klas VIII. Obecność kandydatów obowiązkowa.

7. Zapraszamy na weekend rekolekcyjny dla młodzieży pod hasłem „Mój Skarb”. Spotkanie odbędzie się w dniach 28-29 maja w Ośrodku św. Wawrzyńca w Częstochowie. W programie m. in. nocne manewry, gry integracyjne, czas na modlitwę i Mszę świętą. Link do formularza zgłoszeniowego oraz szczegóły o wyjeździe można znaleźć w wydarzeniu na Facebook’u, na plakacie w gablocie oraz na ulotkach znajdujących się na stoliku przy wyjściu z kościoła. Organizatorem weekendu jest Ruch Światło-Życie.

8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

9. Bóg zapłać, za dzisiejsze ofiary na tacę z racji trzeciej niedzieli miesiąca. Dziękujemy także tym, którzy systematycznie wspierają naszą parafię ofiarami składanymi na tacę a także wpłatami na konto parafialne.

10. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia, a także parafianom i gościom życzymy obfitości Bożych łask i darów Ducha Świętego. Szczęść Boże.

W tej chwili jest 0 użytkowników na stronie.