OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE V NIEDZIELA WIELKANOCNA 07.05.2023

  1. Dzisiaj V niedziela wielkanocna, która jest zarazem pierwszą niedzielą miesiąca. Po Mszy świętej adorujemy Pana Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie.
  2. Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 17:30. Serdecznie zapraszamy, aby śpiewem Litanii loretańskiej wypraszać wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny w naszych codziennych potrzebach.
  3. W poniedziałek, 8 maja, przypada uroczystość Świętego Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.
  4. Spotkanie z rodzicami młodzieży, która 1 czerwca przystąpi do sakramentu bierzmowania odbędzie się we wtorek, 9 maja o godz. 18:30.
  5. Zapraszamy wszystkie wspólnoty działające w naszej parafii na spotkanie w środę po Mszy św. wieczornej. Spotkanie dotyczy odpustu parafialnego, wizytacji biskupa oraz uroczystości Bożego Ciała.
  6. W sobotę, 13 maja, w liturgii wspominamy Matkę Bożą Fatimską oraz rocznicę zamachu na Świętego Jana Pawła II. Wobec nieustających ataków na jego osobę, mając przed oczami wydarzenia z 13 maja 1981 roku, tym bardziej wpatrujmy się w jego święte życie, na jego wzór starajmy się żyć w pełnej komunii z Panem Bogiem i całkowicie zawierzmy Maryi nasze rodziny i nasze osobiste codzienne sprawy.
  7. Serdeczne Bóg zapłać parafianom z ul. Lubelskiej, którzy opiekowali się naszym kościołem w kwietniu, a na miesiąc maj o taką samą pomoc prosimy parafian z ul. Mieleckiej.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  9. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, a także obecnym na Mszy św. naszym drogim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Szczęść Boże.

W tej chwili jest 0 użytkowników na stronie.