OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE UROCZYSTOŚĆ ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 17.04.2022

  1. Drodzy Parafianie i Goście! Dziś uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego. Bóg w swojej wielkiej miłości nie zostawił nas samych, ale w Jezusie Chrystusie ofiarował nam nowe życie. Niech wielkanocna radość płynąca ze zmartwychwstania Pana będzie udziałem nas wszystkich. Niech Zwycięzca śmierci, piekła i szatana umacnia wiarę, nadzieję i miłość w naszych rodzinach i społecznościach, wspomaga na drogach codzienności oraz oświeca blaskiem swojej prawdy. Wesołego Alleluja!!!
  2. Serdeczne słowa wdzięczności kierujemy do wszystkich, którzy włączyli się w przygotowanie celebracji Triduum Paschalnego oraz dekoracji w naszej świątyni. Za wszelką pomoc i okazane dobro niech Bóg wynagrodzi wam swoją łaską.
  3. Jutro Poniedziałek w oktawie Wielkanocy. Msze Święte jak w niedzielę o godz. 8:00, 9:30, 11:00 i 18.00. Taca będzie przeznaczona na wsparcie uczelni katolickich i wydziałów teologicznych.
  4. W piątek z racji oktawy Zmartwychwstania Pańskiego nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  5. Najbliższa niedziela będzie drugą niedzielą wielkanocną, czyli Niedzielą Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia o godz. 15:00.
  6. Serdeczne podziękowanie składamy wszystkim, za dzisiejsze ofiary na tacę. Dziękujemy także tym, którzy systematycznie wspierają naszą parafię ofiarami składanymi na tacę a także wpłatami na konto parafialne – „Bóg zapłać”.
  7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  8. Wszystkim Parafianom oraz Gościom raz jeszcze życzymy obfitości Bożych darów i Jego łaski. Pięknych, radosnych i błogosławionych świąt Zmartwychwstania Pańskiego! Szczęść Boże.

W tej chwili jest 0 użytkowników na stronie.