OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA 09.04.2023

  1. Drodzy Parafianie i Goście! Życzymy Wszystkim: obfitych łask i błogosławieństwa od Chrystusa Zmartwychwstałego, pełnych pokoju Świąt Wielkanocnych i radosnego Alleluja!!!
  2. Serdeczne słowa wdzięczności kierujemy do wszystkich, którzy włączyli się w przygotowanie celebracji Triduum Paschalnego oraz dekoracji naszej świątyni. Liturgicznej Służbie Ołtarza, Panu organiście oraz tym, którzy przygotowali ołtarz adoracji i Grób Pański. Serdeczne „Bóg zapłać”.
  3. Jutro Poniedziałek w oktawie Wielkanocy. Msze Święte jak w niedzielę o godz. 8:00, 9:30, 11:00 i 18.00. Taca będzie przeznaczona na wsparcie uczelni katolickich i wydziałów teologicznych.
  4. Cała paschalna oktawa – do przyszłej niedzieli włącznie ma szczególnie uroczysty charakter. Z racji oktawy w najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  5. Przyszłą niedzielę – drugą niedzielę Wielkanocy – będziemy obchodzili jako Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia o godz. 15:00
  6. Również przyszła niedziela będzie III niedzielą miesiąca. Szczególne dary serca przeznaczone będą na potrzeby Parafii.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  8. Wszystkim Parafianom oraz Gościom raz jeszcze życzymy obfitości Bożych darów i Jego łaski. Pięknych, radosnych i błogosławionych świąt Zmartwychwstania Pańskiego! Szczęść Boże.

W tej chwili jest 0 użytkowników na stronie.