Ogłoszenia Duszpasterskie na XXVII Niedzielę Zwykłą 03.10.2021

  1. Dzisiaj I niedziela października.Po Mszy świętej adorujemy Pana Jezusa ukrytego w Najświętszym Sakramencie. Dziś również po każdej Mszy św. organizowana jest zbiórka do puszek na dzieła Caritas.
  2. W tym tygodniu Kościół w liturgii wspomina:
  • W poniedziałek - ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU
  • We wtorek – ŚW. FAUSTYNY KOWALSKIEJ
  • W czwartek – WSPOMNIENIE NMP RÓŻAŃCOWEJ. W tym dniu przypada 13 rocznica śmierci księdza biskupa Adama Śmigielskiego. Pamiętajmy w modlitwach o naszym pierwszym pasterzu.

       3. W tym tygodniu przypada:

  • I czwartek – dzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Po wieczornej Mszy św. adoracja do godz. 21:00.

       4. Dziękujemy mieszkańcom z ul. Koszalińskiej za opiekę nad naszą świątynią w miesiącu wrzesień, a na miesiąc październik o taką samą pomoc zwracamy się do mieszkańców z ul. Lubelskiej.

       5. We wtorek 05 października, po wieczornej Mszy św. odbędzie się spotkanie młodzieży z klasy VI przygotowującej się do sakramentu Bierzmowania.

       6. W niedzielę 10 października Legion Maryi obchodzi 15 – lecie powstania wspólnoty, z tej okazji zapraszamy na uroczystą Mszę św. o godz. 11:00 pod przewodnictwem Bpa Grzegorza Kaszaka.

       7. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary przekazane na potrzeby naszej parafii, zarówno te złożone na tacę, jak i te które zostały wpłacone na konto parafialne.

       8. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, życzymy obfitości Bożych łask i darów Ducha Świętego. Obecnym na Mszy świętej Parafianom i Gościom życzymy dobrego, błogosławionego    nowego tygodnia.

W tej chwili jest 0 użytkowników na stronie.