Ogłoszenia Duszpasterskie na XIII Niedzielę Zwykłą

 1. Dzisiaj XII niedziela zwykła w roku liturgicznym.
 2. W tym tygodniu Kościół w liturgii wspomina:
 • W poniedziałek – św. Ireneusza, biskupa i męczennika
 • W sobotę – św. Tomasza, Apostoła
 1. W tym tygodniu przypadają również:
 • I czwartek miesiąca – dzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Po wieczornej mszy św. adoracja do godz. 21.00.
 • I piątek miesiąca – dzień wynagrodzenia NSPJ za grzechy ludzkości. Do chorych kapłan z Najświętszym Sakramentem uda się od godz. 9:00. Spowiedź od 17.30.
 • I sobota miesiąca – dzień wynagrodzenia Niepokalanemu Sercu NMP. Nabożeństwo pierwszych pięciu sobót miesiąca po wieczornej mszy św.
 1. Zapraszamy na codzienne nabożeństwo czerwcowe sprawowane o godz. 17.30.
 2. We wtorek uroczystość św. św. Piotra i Pawła. W całym Kościele będziemy przeżywać ten dzień w modlitewnej pamięci z papieżem Franciszkiem, Piotrem naszych czasów. Taca w tym dniu jest przeznaczona na wsparcie działalności ojca świętego i Stolicy Apostolskiej.
 3. Zachęcamy do wzięcia udziału w pieszej pielgrzymkę na Jasną Górę. Tradycyjnie odbywać się ona będzie w dniach od 23 do 26 sierpnia. Ze względów sanitarno-epidemiologicznych, tegoroczni uczestnicy będą nocować we własnych domach, a dowożeni będą autokarami po każdym dniu wędrówki do miejsc, w których w poprzedni dzień zakończyli pielgrzymowanie. Zapisy w zakrystii.
 4. Od 1 lipca do 31 sierpnia, ze względu na czas wakacji, zmianie ulegają godziny sprawowania mszy świętych:

 

Poniedziałek, Środa, Piątek, Sobota godz.: 18.00

Wtorek, Czwartek (oprócz I Czwartku Miesiąca) godz.: 7.30

Niedziela godz.: 9.00; 11.00; 18.00

 

Kancelaria pozostaje czynna tak jak dotychczas.

 

 1. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary przekazane na potrzeby naszej parafii, zarówno te złożone na tacę, jak i te które zostały wpłacone na konto parafialne.
 2. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia, a także parafianom i gościom życzymy obfitości Bożych łask i darów Ducha Świętego. Tym, którzy rozpoczynają swoje urlopy, życzymy bezpiecznej podróży i nabrania nowych sił do pełnienia swoich obowiązków. Szczęść Boże.

W tej chwili jest 0 użytkowników na stronie.