Ogłoszenia Duszpasterskie na XI Niedzielę Zwykła

 1. Dzisiaj XI niedziela zwykła w roku liturgicznym. Przyszła niedziela będzie III miesiąca, dary serca przeznaczone będą na potrzeby naszej parafii.
 2. W tym tygodniu Kościół w liturgii wspomina:
 • W poniedziałek – bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika
 • W czwartek – św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika, patrona naszej diecezji
 1. Zapraszamy na codzienne nabożeństwo czerwcowe sprawowane o godz. 17.30
 2. Jutro, 14 czerwca o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie modlitewne na placu papieskim z okazji 22 rocznicy wizyty Jana Pawła II w Sosnowcu. Serdecznie zapraszamy na wspólną modlitwę.
 3. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu naszej świątyni mieszkańcom ul. Mieleckiej. Prosimy o taką samą ofiarność swojego czasu i sił mieszkańców ul. Koszalińskiej.
 4. Biskupi zgromadzeni na zebraniu plenarnym, podjęli jednogłośną decyzję o zniesieniu dyspens od uczestnictwa w niedzielnej mszy świętej oraz w święta nakazane. Dyspensy zostaną zniesione z dniem 20 czerwca br.
 5. Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież naszej parafii w przyszłą niedzielę na msze św. o godz. 11.00, w czasie której będziemy dziękować dobremu Bogu za cały rok szkolny i katechetyczny oraz prosić o dobrze i bezpiecznie spędzone wakacje.
 6. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary przekazane na potrzeby naszej parafii, zarówno te złożone na tacę, jak i te które zostały wpłacone na konto parafialne.
 7. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia, a także parafianom i gościom życzymy obfitości Bożych łask i darów Ducha Świętego. Szczęść Boże.

W tej chwili jest 0 użytkowników na stronie.