Ogłoszenia Duszpasterskie na X Niedzielę Zwykła

 1. Dzisiaj I niedziela czerwca. Po Mszy świętej adorujemy Pana Jezusa ukrytego w Najświętszym Sakramencie.
 2. W tym tygodniu Kościół w liturgii wspomina:
 • We wtorek – św. Jadwigę Królową
 1. Zapraszamy na codzienne nabożeństwo czerwcowe sprawowane o godz. 17.30
 2. Trwamy w oktawie Bożego Ciała. Codziennie po wieczornym nabożeństwie czerwcowym odbywa się będzie procesja wokół kościoła.
 3. Zakończenie oktawy w czwartek Mszą Świętą o godzinie 18.00 z procesją do 4 ołtarzy wokół kościoła oraz poświęceniem ziół i kwiatów.
 4. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Zapraszamy na "Godzinę Świętą" do naszej świątyni. Rozpocznie się ona o godz. 17.00
 5. Uczniów klas VII zapraszamy na spotkanie formacyjne przed bierzmowaniem. Odbędzie się ono we wtorek po mszy św. wieczornej.
 6. W poniedziałek 14 czerwca o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie modlitewne na placu papieskim z okazji 22 rocznicy wizyty Jana Pawła II w Sosnowcu.
 7. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary przekazane na potrzeby naszej parafii, zarówno te złożone na tacę, jak i te które zostały wpłacone na konto parafialne.
 8. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia, a także parafianom i gościom życzymy obfitości Bożych łask i darów Ducha Świętego. Szczęść Boże.

W tej chwili jest 0 użytkowników na stronie.