OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA VI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 13.02.2022

1. Dzisiaj szósta niedziela zwykła w roku liturgicznym.

2. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu wspominamy:

  • W poniedziałek – święto świętych Cyryla i Metodego – patronów Europy. W tym dniu modlimy się w intencji Europy, aby była wierna swoim chrześcijańskim korzeniom.

3. We wtorek przypada 35. rocznica święceń biskupich ks. Bpa Piotra Skuchy. Módlmy się, aby dobry Bóg darzył go obficie swoim błogosławieństwem, a święty patron nieustannie wypraszał potrzebne łaski.

4. Rozpoczyna się czas zimowych ferii. Dzieciom, młodzieży i wszystkim udającym się na zimowy wypoczynek życzymy dobrego odpoczynku od codziennych zajęć i obowiązków. Równocześnie zachęcamy do bliskości z Panem Bogiem.

5. Przyszła niedziela będzie III niedzielą miesiąca. Szczególne dary serca przeznaczone będą na potrzeby Parafii.

6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

7. Dziękujemy wszystkim za złożone ofiary na tacę oraz na konto parafialne. Za wszelką życzliwość w tym trudnym czasie, niech Bóg hojnie wynagrodzi.

8. Pamiętamy w modlitwie i gorąco pozdrawiamy chorych i starszych, którzy nie mogą być z nami w świątyni. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej. A Gościom przybyłym do naszej świątyni i drogim Parafianom życzymy wszelkiego dobra od Boga i ludzi.

W tej chwili jest 0 użytkowników na stronie.