Ogłoszenia Duszpasterskie na VI Niedzielę Zwykłą

  1. Dzisiaj szósta niedziela zwykła w roku liturgicznym. Rozpoczynamy nią tydzień modlitw o trzeźwość narodu.
  2. W środę obchodzimy Środę Popielcową. Posypaniem głów popiołem rozpoczynamy Wielki Post. Msze Święte w naszym kościele o godzinie 9.00, 11.00, 16.30 i 18.00.
  3. Zapraszamy na tradycyjne wielkopostne nabożeństwa. W piątki droga krzyżowa o godz. 17.00 dla dzieci oraz 17.30 dla dorosłych. W niedzielę Gorzkie Żale z kazaniem Pasyjnym o godz. 17.30.
  4. Już dziś zapraszamy także na rekolekcje parafialne, które zaczną się w III niedzielę Wielkiego Postu. Poprowadzi je ks. Przemysław Lech – pełniący funkcję rzecznika prasowego naszej diecezji.
  5. We wtorek po mszy świętej wieczornej odbędzie się spotkanie klas VIII przygotowujących się do bierzmowania.
  6. Wspólnota „Drogi nadziei” oraz Wydział Duszpasterstwa Rodzin Diecezji Sosnowieckiej zapraszają osoby rozwiedzione żyjące w nowych związkach na rekolekcje wielkopostne dla par niesakramentalnych. Rekolekcje odbędą się w kościele pw. św. Floriana w Sosnowcu-Zagórzu w piątek, sobotę i niedzielę po Środzie Popielcowej (19.02.–21.02.2021). Spotkania rekolekcyjne będą zaczynać się o godz. 19.30, poprowadzi je ks. Andrzej Nackowski.
  7. Dziękujemy wszystkim za złożone ofiary na tacę oraz na konto parafialne. Za wszelką życzliwość w tym trudnym czasie, niech Bóg hojnie wynagrodzi.
  8. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia, a także parafianom i gościom życzymy obfitości Bożych łask i darów Ducha Świętego. Szczęść Boże.

W tej chwili jest 0 użytkowników na stronie.