OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA V NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 06.02.2022

1. Przeżywamy dziś V Niedzielę zwykłą, która jest zarazem pierwszą Niedzielą miesiąca. Po Mszy świętej adorujemy Pana Jezusa ukrytego w Najświętszym Sakramencie.

2. W tym tygodniu Kościół w liturgii wspomina:

  • W czwartek – św. Scholastykę, dziewicę

3. W piątek przypada wspomnienie NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. Podczas Mszy św. o godz. 10.00 zostanie udzielony wszystkim chorym sakrament namaszczenia.

4. Z całego serca dziękujemy wszystkim tym, którzy pomogli przy rozbieraniu szopki, choinek i ozdób świątecznych. Niech Bóg Wam błogosławi i wynagrodzi każdy przejaw dobroci i życzliwości.

5. Dziękujemy również mieszkańcom z ul. Lubelskiej, którzy opiekowali się naszym kościołem w styczniu, a na miesiąc luty o taką samą pomoc prosimy parafian z ul. Mieleckiej.

6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

7. Dziękujemy wszystkim za złożone ofiary na tacę oraz na konto parafialne. Za wszelką życzliwość w tym trudnym czasie, niech Bóg hojnie wynagrodzi.

8. Pamiętamy w modlitwie i gorąco pozdrawiamy chorych i starszych, którzy nie mogą być z nami w świątyni. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej. A Gościom przybyłym do naszej świątyni i drogim Parafianom życzymy wszelkiego dobra od Boga i ludzi.

W tej chwili jest 0 użytkowników na stronie.