Ogłoszenia Duszpasterskie na V Niedzielę Zwykłą

  1. Dzisiaj V niedziela zwykła, a zarazem I niedziela miesiąca. Po Mszy świętej adorujemy Pana Jezusa ukrytego w Najświętszym Sakramencie.
  2. W tym tygodniu Kościół w liturgii wspomina:
    • W środę – św. Scholastykę, dziewicę
  3. W czwartek przypada wspomnienie NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. Podczas Mszy Św. o godz. 10.00 będzie nabożeństwo dla chorych z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych. Ze względu na trwającą pandemię, w tym roku nie będzie diecezjalnych obchodów Światowego Dnia Chorych w Katedrze w Sosnowcu. 
  4. Bardzo dziękujemy za pomoc przy rozbieraniu szopki, choinek i ozdób świątecznych. Szczególne podziękowania należą się członkom Róży różańcowej z ulicy Łomżyńskiej za zakup lampek choinkowych.
  5. Dziękujemy również mieszkańcom z ul. Lubelskiej za posprzątanie naszej świątyni. O taką samą pomoc zwracamy się do mieszkańców ul. Mieleckiej.
  6. Dziękujemy wszystkim za złożone ofiary na tacę oraz na konto parafialne. Za wszelką życzliwość w tym trudnym czasie, niech Bóg hojnie wynagrodzi.
  7. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia, a także parafianom i gościom życzymy obfitości Bożych łask i darów Ducha Świętego. Szczęść Boże.

W tej chwili jest 0 użytkowników na stronie.