Ogłoszenia Duszpasterskie na V Niedzielę Wielkanocną

 1. Dzisiaj V niedziela wielkanocna. Po Mszy Świętej z racji pierwszej niedzieli miesiąca, adoracja przed Najświętszym Sakramentem.
 2. W tym tygodniu Kościół w liturgii wspomina:
  • We wtorek – św. Floriana, męczennika
  • W czwartek – św. św. Apostołów – Filipa i Jakuba
  • W sobotę – św. Stanisława, Biskupa i Męczennika, głównego patrona Polski
 3. W tym tygodniu przypadają również:
 • I czwartek miesiąca – dzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Po wieczornej mszy św. adoracja do godz. 21.00.
 • I piątek miesiąca – dzień wynagrodzenia NSPJ za grzechy ludzkości. Do chorych kapłan z Najświętszym Sakramentem uda się od godz. 9:00. Spowiedź od 17.30.
 1. Jutro 3 maja. Obchodzimy uroczystość NMP Królowej Polski – głównej patronki naszej Ojczyzny. To także 230 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja. Msze Święte w naszym kościele i godzinie 9.00, 11.00 i 18.00.
 2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które odbywają się codziennie, przed wieczorną Mszą Świętą o godz. 17.30.
 3. Wszystkie osoby, które w najbliższym czasie przyjmą sakrament Bierzmowania, zapraszamy na spotkanie we wtorek o godz. 18.40.
 4. Dziękujemy za posprzatanie naszej świątyni miekszańcom ul. Lubelskiej. O taką samą pomoc prosimy mieszkańców ul. Mieleckiej.
 5. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary przekazane na potrzeby naszej parafii, zarówno te złożone na tacę, jak i te które zostały wpłacone na konto parafialne.
 6. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia, a także parafianom i gościom życzymy obfitości Bożych łask i darów Ducha Świętego. Szczęść Boże.

W tej chwili jest 0 użytkowników na stronie.