Ogłoszenia Duszpasterskie na Niedzielę Zesłania Ducha Świętego

 1.  Dzisiaj uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres wielkanocny. Od jutra kontynuujemy okres liturgiczny zwykły.
 2. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy uroczystość Najświętszej Trójcy. Kończy się okres Komunii Św. wielkanocnej.
 3. Kościół w tym tygodniu w liturgii wspomina:
  • W środę - św. Filipa Neri, prezbitera
  • W sobotę - św. Urszulę Ledóchowską, dziewicę
 4. W środę przypada Dzień Matki. Polecajmy modlitwom nasze mamy oraz kobiety spodziewające się potomstwa.
 5. W czwartek będziemy obchodzić święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Jest to dzień parafialnego odpustu. Msze św. o godz. 9.00, 11.00, i 18.00. O 18.00 sprawowana będzie msza św. w czasie której bp Grzegorz Kaszak udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży z naszej parafii.
 6. Ze względów sanitarnych prosimy, aby w miarę możliwości przychodzić na msze św. sprawowane do południa. Na mszę św. wieczorną zapraszamy kandydatów do bierzmowania oraz ich bliskich.
 7. Pamiętajmy również w tym dniu w modlitwie o naszych duszpasterzach i wszystkich kapłanach, których spotkaliśmy w swoim życiu.
 8. Spowiedź dla klas VIII przed bierzmowaniem oraz ich bliskich odbędzie się w środę, o godzinie 16:30. Próba generalna o godz. 18.40.
 9. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które odbywają się codziennie, przed wieczorną Mszą Świętą o godz. 17.30.
 10. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary przekazane na potrzeby naszej parafii, zarówno te złożone na tacę, jak i te które zostały wpłacone na konto parafialne.
 11. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia, a także parafianom i gościom życzymy obfitości Bożych łask i darów Ducha Świętego. Szczęść Boże.

W tej chwili jest 0 użytkowników na stronie.