Ogłoszenia Duszpasterskie na Niedzielę Wniebowzięcia NMP

  1. Dzisiaj XX niedziela w roku liturgicznym. Przeżywana jest w Kościele jako uroczystość Wniebowzięcia NMP. Po Mszach Św. będzie błogosławieństwo ziół i kwiatów
  2. W tym tygodniu Kościół w liturgii wspomina:
  • We wtorek – św. Jacka, prezbitera
  • W piątek – św. Bernarda, Opata i Doktora Kościoła
  • W sobotę – św. Piusa X, papieża
  1. Przy wyjściu z kościoła, będzie sobie można zabrać bukiecik lawendowy z okazji dzisiejszego święta. Przy tej okazji, bardzo dziękujemy Panią, które opiekują się naszym parafialnym ogrodem za trud włożony w jego pielęgnację oraz za przygotowanie pięknych kwiatów.
  2. Urząd Statystyczny w Katowicach przypomina o trwającym Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań. Prosimy nie odkładać spisu na późniejszy czas, ale spisać się jak najszybciej (spis trwa do 30 września br.)  – najlepiej przez Internet na spis.gov.pl lub przez infolinię spisową - 22 279 99 99. Prosimy pamiętać, że udział w spisie jest obowiązkowy, a odmowa udzielenia informacji podlega karze grzywny.
  3. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary przekazane na potrzeby naszej parafii, zarówno te złożone na tacę, jak i te które zostały wpłacone na konto parafialne.
  4. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia, a także parafianom i gościom życzymy obfitości Bożych łask i darów Ducha Świętego. Wszystkim wypoczywającym i udającym się na wakacje życzymy spokojnego wypoczynku i szczęśliwego powrotu do domu. Nie zapominajmy na wakacjach o Bogu w niedzielnej Eucharystii.

W tej chwili jest 0 użytkowników na stronie.