Ogłoszenia Duszpasterskie na IV Niedzielę Zwykłą

 1. We wtorek święto Ofiarowania Pańskiego. To Dzień Życia Konsekrowanego. Otaczamy modlitwą wszystkie osoby, które żyją konsekracją zakonną. Msze Święte w naszym kościele o godzinie 9.00, 11.00, 16.30 i 18.00. Na Mszę Świętą o godzinie 16.30 zapraszamy szczególnie dzieci wraz z rodzicami.
 2. W tym tygodniu Kościół w liturgii wspomina:
  • W piątek – św. Agatę, dziewice i męczennice
  • W sobotę – św. Pawła Miki i towarzyszy, męczenników
 3. W tym tygodniu przypadają również:
 • I czwartek miesiąca – dzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Po wieczornej mszy św. adoracja do godz. 21.00.
 • I piątek miesiąca – dzień wynagrodzenia NSPJ za grzechy ludzkości. Do chorych kapłan z Najświętszym Sakramentem uda się od godz. 9:00.
 • I sobota miesiąca – dzień wynagrodzenia Niepokalanemu Sercu NMP. Nabożeństwo pierwszych pięciu sobót miesiąca podczas nabożeństwa różańcowego po wieczornej mszy św.
 1. W ubiegłą niedzielę na pomoc mieszkańcom Chorwacji po trzęsieniu ziemi zebrano 624 zł. Bóg zapłać za tę ofiarę.
 2. Bardzo prosimy o pomoc w rozbieraniu dekoracji bożonarodzeniowych. Chętnych zapraszamy w środę po wieczornej mszy św. (około godz. 18:40).
 3. Dziękujemy wszystkim za złożone ofiary na tacę oraz na konto parafialne. Za wszelką życzliwość w tym trudnym czasie, niech Bóg hojnie wynagrodzi.
 4. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia, a także parafianom i gościom życzymy obfitości Bożych łask i darów Ducha Świętego. Szczęść Boże.

W tej chwili jest 0 użytkowników na stronie.