Ogłoszenia Duszpasterskie na I Niedzielę Zwykłą

1.    Dzisiaj w Kościele przypada Święto Chrztu Pańskiego, które jest przypomnieniem chrztu Jezusa w Jordanie i zapowiedzią sakramentu chrztu. Kończy się okres Bożego Narodzenia.

2.    Przyszła niedziela będzie III niedzielą miesiąca. Szczególne dary serca przeznaczone będą na potrzeby parafii.

3.    Osoby, które nie mogą przyjść na msze św. niedzielną, zapraszamy do udziału online w transmitowanej Mszy Świetej z naszej parafii w niedziele o godz. 11:00. Transmisję można oglądać poprzez stronę internetową naszej parafii oraz parafialnego Facebooka.

4.    W tygodniu o godzinie 17:00 sprawowane są Msze Święte tzw. kolędowe. Zapraszamy na nie rodziny z poszczególnych ulic i bloków (grafik znajduje się na tablicy przy wejściu do kościoła oraz na stronie parafialnej). Podobnie jak msze św. niedzielne, tak i te również transmitowane są na żywo przez Internet.

5.    Podczas owych mszy św., przy wyjściu z naszej świątyni będzie leżał koszyk do którego można złożyć tradycyjną, kolędową ofiarę na kościół, a także zabrać obrazek ze świątecznym błogosławieństwem. Zachęcamy również do zabrania ze sobą pustych butelek, do których z dozownika przy ołtarzu będzie można nalać wodę święconą, którą to można następnie pokropić mieszkanie.

6.    Dziękujemy wszystkim za złożone ofiary na tacę oraz na konto parafialne. Za wszelką życzliwość w tym trudnym czasie, niech Bóg hojnie wynagrodzi.

W tej chwili jest 0 użytkowników na stronie.