OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE III NIEDZIELA ZWYKŁA 22.01.2023

  1. Dzisiaj III niedziela zwykła, która z inicjatywy papieża Franciszka obchodzona jest jako Niedziela Słowa Bożego. Niech to będzie szczególny czas odkrywania Boga i umacniania wiary przez lekturę Pisma Świętego.
  2. Z okazji przypadającego w sobotę Dnia Babci i w dzisiejszą niedzielę Dnia Dziadka serdeczną pamięcią obejmijmy nasze drogie babcie i drogich dziadków, módlmy się za tych żyjących i tych, którzy odeszli już do Pana. Bardzo wiele im zawdzięczamy. Niech naszym podziękowaniem będzie modlitwa, ofiarowana Komunia Święta i codzienna serdeczna pamięć.
  3. We wtorek, 24 stycznia, obchodzimy Światowy Dzień Środków Masowego Przekazu. Za przyczyną św. Franciszka Salezego, modlimy się, aby pracownicy mediów z poszanowaniem przekazywali prawdę, do której mają prawo wszyscy obywatele.
  4. W środę, 25 stycznia, przypada święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła. Tym dniem kończymy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  5. W czwartek, 26 stycznia, w Kościele będziemy obchodzili Dzień Islamu.
  6. Bóg zapłać, za dzisiejsze ofiary na tacę i wszelką pomoc świadczoną na rzecz naszej parafii.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  8. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, a także obecnym na Mszy świętej naszym drogim Parafianom i Gościom życzymy doświadczenia bliskości Boga i Jego mocy w codziennym życiu oraz opieki Matki Najświętszej. Szczęść Boże.

W tej chwili jest 0 użytkowników na stronie.