OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE II NIEDZIELA WIELKANOCNA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO 16.04.2023

  1. Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego. Św. Jan Paweł II prosił: „Bądźcie świadkami miłosierdzia!” O godz. 15.00 w naszej świątyni wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego – zapraszamy wszystkich jak najliczniej!
  2. Dzisiaj obchodzimy też patronalne święto CARITAS i rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia.
  3. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy VII i klas VIII we wtorek 18 kwietnia o godz. 18:30. Obecność obowiązkowa!
  4. Bóg zapłać naszym Parafianom za ofiary złożone na kwiaty do Grobu Pańskiego. Zebraliśmy 1290 zł., a na kwiaty wydaliśmy 1390 zł.Dziękujemy także za ofiary z Wielkiego Piątku na utrzymanie Miejsc Świętych w Ziemi Świętej. Zebrano na ten cel kwotę 1200 zł., natomiast na uczelnie katolickie w drugi dzień świąt zebrano 2000 zł.
  5. Serdeczne „Bóg zapłać” za dzisiejsze ofiary na tacę z racji trzeciej niedzieli miesiąca. Niech dobry Bóg wynagradza waszą hojność swoim błogosławieństwem.
  6. Za tydzień, 23 kwietnia, przypada Niedziela Biblijna, rozpoczynająca Tydzień Biblijny. To szczególne zaproszenie do poznawania i rozważania słowa Bożego zapisanego na kartach Pisma Świętego.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  8. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, a także obecnym na Mszy św. naszym drogim Parafianom i Gościom życzymy obfitości Bożych łask i darów Ducha Świętego. Szczęść Boże.

W tej chwili jest 0 użytkowników na stronie.