LIPIEC
Poniedziałek 1
18:00 + Andrzeja Kołtona w 3r śmierci od żony i dzieci.
Wtorek 2
7:30 + Marię Mrowiec od uczestników pogrzebu.
Środa 3
18:00 Za dzieci od Róży św. JPII.
Czwartek 4
18:00 O powołania.
Piątek 5
18:00 Za dzieci od Róży św. AiJ
Sobota 6
18:00 + Ireneusza Jurczaka w 7r śmierci od żony i dzieci z rodzinami.
Niedziela 7
8:00 + Irenę, Dariusza, Jana Cacaków.
9:30 + Katarzynę Urbanek-Lorenz w 2r śmierci.
11:00 Za Parafian. O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Tymoteusza Zawalicha w 1r urodzin i dla rodziców.
18:00 + Stefana 35r śmierci, Antoninę Jarząbków oraz zmarłych z rodziny Jarząbków.
Poniedziałek 8
18:00 + Anielę Szczęsną w 21r śmierci od córki z dziećmi.
Wtorek 9
7:30 + Marię Mrowiec od uczestników pogrzebu.
Środa 10
18:00 + Edwarda Chrufa od rodziny.
Czwartek 11
7:30 + Marię Mrowiec od uczestników pogrzebu.
Piątek 12
18:00 + Zbigniewa Stępnickiego w 5r śmierci od żony i dzieci.
Sobota 13
18:00 + Lesława Przybylskiego w 2r śmierci, Gertrudę, Franciszka Spachowskich od rodziny.
Niedziela 14
8:00 + Mariannę Piwowarczyk od wnuków Mai i Mikołaja.
9:30 + Natalię Zagrodzką w 21r śmierci.
11:00 Za Parafian.
18:00 + Jerzego Zygarowicza od córki z mężem i wnuków.
Poniedziałek 15
18:00 + Jerzego Szymańskiego od żony.
Wtorek 16
7:30 + Jerzego Szymańskiego od brata Władysława i bratowej Rozalii z rodziną z Krakowa.
Środa 17
18:00 + Wincentego w 28r śmierci i Marię Bąków i Kazimierza Piątek od Domańskich.
Czwartek 18
7:30 + Jerzego Szymańskiego od brata Daniela z rodziną z Krakowa.
Piątek 19
18:00 + Jerzego Szymańskiego od córki Beaty z rodziną.
Sobota 20
18:00 + Jerzego Szymańskiego od córki Iwony z rodziną.
Niedziela 21
8:00 + Henryka Kutermankiewicza w 24r śmierci od córki Ireny.
9:30 O rozszerzenie Legionu Maryi.
11:00 Za Parafian.
18:00 + Witolda Szlesińskiego w 8r śmierci od żony z rodziną.
Poniedziałek 22
18:00 + Henryka Wawrzyło w 18r śmierci wspominając Feliksę Wawrzyło i Michalinę Cypionkę.
Wtorek 23
7:30 + Czesława Wareliś w 5r śmierci od żony i dzieci.
Środa 24
18:00 + Jerzego Szymańskiego od rodziny Strączek i Jędrzejczyk.
Czwartek 25
7:30 + Jerzego Szymańskiego od chrześnicy Jolanty z Krakowa.
Piątek 26
18:00 O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Urszuli Klemki w dniu urodzin.
Sobota 27
18:00 + Jerzego Szymańskiego od szwagra Kazimierza z żoną Bogumiłą.
Niedziela 28
8:00 + Jerzego Szymańskiego od Pawła i Agnieszki Trybuło.
9:30 + Andrzeja Jagieła w 11r śmierci od żony z dziećmi.
11:00 Za Parafian. 1) Dziękczynna za wspólnoty przyjmujące MB z Szenksztadu. 2) O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Urszuli i Edwarda w 35r ślubu.
18:00 + Karola, Anielę Manterysów, Piotra, Franciszka, Marianę Dziurę.
Poniedziałek 29
18:00 + Jerzego Szymańskiego od Mariusza i Justyny Trybuła.
Wtorek 30
7:30 + Jerzego Szymańskiego od Mateusza i Justyny Trybuła.
Środa 31
18:00 + Ryszarda Tomaszewskiego w 1r śmierci od żony i syna z rodziną.
W tej chwili jest 0 użytkowników na stronie.